Malatya'da Bilardo Salonunda İlk müsabaka gerçekleşti

Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Çok Amaçlı Spor Salonunda bulunan yeni yapılan Bilardo Salonunda İlk müsabaka gerçekleşti.

Malatya'da Bilardo Salonunda İlk müsabaka gerçekleşti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

10-15 Eylül 3 Bant İl Şampiyonası 2’inci etap Bilardo müsabakalarının sonunda dereceye giren sporculara ödülleri İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan tarafından takdim edildi.

Müsabakanın ödül töreninde konuyla ilgili bir konuşma yapan, Kayhan, ‘’ Yeni yaptırdığımız Bilardo Salonunda bugün ilk müsabakamızı gerçekleştiriyoruz. Bundan önce şehrin farklı noktalarında müsabakaları gerçekleştiriyor iken şimdi Türkiye’de ilk ve tek olan Gençlik ve Spor tesislerinde bulunan Bilardo salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra Bilardo müsabakalarını bu yeni salonumuz da gerçekleştireceğiz. İlimizdeki bütün gençlik ve spor tesislerinde emeği olduğu gibi yine Bilardo Salonumuzun yapılamasında da bizleri desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız hemşehrimiz Sayın İhsan Selim BAYDAŞ’a teşekkürlerimi iletiyorum. Müsabakalarda dereceye giren sporcularımızı da kutluyor, nice başarılar diliyorum.’’ dedi.

İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan’ın konuşmasının ardından dereceye giren sporculara ödülleri taktim edildi.

Bakmadan Geçme