Vali koltuğuna oturan öğrenciler park istedi

Bitlis'te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Bitlis Valisi Erol Karaömeroğlu'nun koltuğuna oturan öğrenciler park isteğinde bulundular.

Vali koltuğuna oturan öğrenciler park istedi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bitlis’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Bitlis Valisi Erol Karaömeroğlu’nun koltuğuna oturan öğrenciler park isteğinde bulundular.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İlkokulu 1. sınıf öğrencileri Zeynep Ela Horoz ve Talha Aras Taşçı, 23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle kısa süreliğine vali oldular. Temsili olarak kısa süreliğine vali olan her iki öğrenci de çocuk parkı ve lunapark isteğinde bulundular.

Makamını öğrencilere devreden Bitlis Valisi Erol Karaömeroğlu, daha sonra gazetecilere kısa bir açıklamada bulundu. Karaömeroğlu, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yıl dönümü münasebeti ile çocuklarımızı makamlarımızda ağırladık ve makamlarımıza oturttuk. Bu seneki çocuklarımız 1’inci sınıf çocukları olduğu için biraz daha böyle çocuk havasında geçti. Milletimizin ve çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Valilik makamına gelen temsili öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Gür ve öğretmenleri Özlem Ergün de eşlik etti.

Bakmadan Geçme