banner27

banner28

banner26

Türkiye futbol liginde haftanın programı

Spor Toto Süper Lig'e 2022 FIFA Dünya Kupası nedeniyle ara verilirken, diğer liglerde müsabakalar devam edecek.

SPOR 18.11.2022, 10:47 18.11.2022, 13:57
Türkiye futbol liginde haftanın programı

Spor Toto 1. Lig'de 14. hafta maçları yapılacak. TFF 2. Lig'de 15, TFF 3. Lig'de ise 12. hafta müsabakaları oynanacak. Kadın Futbol Süper Ligi ise 5. hafta mücadeleleriyle devam edecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Yeni Malatyaspor-Pendikspor (Yeni Malatya)

Yarın:

13.30 Manisa FK-Erzurumspor FK (Mümin Özkasap)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Altaş Denizlispor (Aktepe)

16.00 Adanaspor-Altınordu (Yeni Adana)

20 Kasım Pazar:

13.30 Bodrumspor-Tuzlaspor (Bodrum İlçe)

16.00 Eyüpspor-Göztepe (Eyüp)

16.00 Çaykur Rizespor-Dyorex Boluspor (Çaykur Didi)

19.00 Sakaryaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

21 Kasım Pazartesi:

20.00 Altay-Gençlerbirliği (Alsancak Mustafa Denizli)

TFF 2. Lig

TFF 2. Lig'de müsabakaların tamamı 20 Kasım Pazar günü saat 14.00'te başlayacak.

Beyaz Grup:

Somaspor-Şanlıurfaspor (Soma Atatürk)

Eşin Group Nazilli Belediyespor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (Nazilli İlçe)

Bursaspor-Isparta 32 (Bursa Büyükşehir Belediye)

Hes İlaç Afyonspor-Menemen FK (Zafer)

Batman Petrolspor-Düzce Cam Düzcespor (Batman Yeni Şehir)

Çorum FK-Anagold 24Erzincanspor (Çorum Şehir)

Sivas Belediyespor-İnegölspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

Amed Sportif Faaliyetler-Bayburt Özel İdare (Diyarbakır)

Esenler Erokspor-Tarsus İdman Yurdu (Esenler Erokspor)

Kırmızı Grup:

GMG Kastamonuspor-Etimesgut Belediyespor (Gazi)

Ankara Demirspor-TECO Karacabey Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)

Kocaelispor-Diyarbekirspor (Kocaeli)

Kırşehir FK-İskenderunspor (Kırşehir Ahi)

Serik Belediyespor-Bitexen Vanspor (Alanya Milli Egemenlik)

Sarıyer-Zonguldak Kömürspor (Yusuf Ziya Öniş)

Bucaspor 1928-Adıyaman FK (Yeni Buca)

Uşakspor -1461 Trabzon (Uşak 1 Eylül)

Baynet İnşaat Balıkesirspor-Fethiyespor (Balıkesir Atatürk)

Pazarspor-Weecoins Kırklarelispor (Pazar İlçe)

TFF 3. Lig

TFF 3. Lig'de müsabakaların tamamı yarın saat 14.00'te başlayacak.

1. Grup:

BC Group Ağrı 1970-Karşıyaka (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

Çatalcaspor-Eskişehirspor (Çatalca İzzettin)

Amasyaspor FK-1954 Kelkit Belediyespor (12 Haziran)

Yomraspor-Edirnespor (Yomra İlçe)

Nevşehir Belediyespor-Belediye Derincespor (Nevşehir Gazi)

Belediye Kütahyaspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Dumlupınar)

52 Orduspor FK-Karbel Karaköprü Belediyespor (Yeni Ordu)

Entegre Solar Elazığspor-1922 Konyaspor (Elazığ Doğukent)

Yeni Mersin İdmanyurdu-Hacettepe 1945 (Mersin)

2. Grup:

Amberçay Eynesil Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Vakfıkebir İlçe)

Ergene Velimeşespor-Turgutluspor (Mustafa Kemal Atatürk)

Ayvalıkgücü Belediyespor-Orduspor 1967 (Ayvalık Hüsnü Uğural)

Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Alagöz Holding Iğdır FK (Başpınar)

Kuşadasıspor-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Kuşadası Özer Türk)

Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Karaman FK (Gümüşhane Yenişehir)

Armoni Alanya Kestelspor-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Alanya Milli Egemenlik)

Bulvarspor-23 Elazığ FK (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

3. Grup:

68 Aksaray Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Dağılgan)

Niğde Anadolu FK-Malatya Arguvanspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

Siirt İl Özel İdaresi-Efeler 09 (Siirt Atatürk)

Bergama Belediyespor-Merkür Holding Erbaaspor (Bergama 14 Eylül)

Beyoğlu Yeni Çarşı-Osmaniyespor (Maltepe Hasan Polat)

Bitexen Sapanca Gençlikspor-Muş 1984 Muşspor (Sapanca Atatürk)

Artvin Hopaspor-Kepez Belediyespor (Hopa İlçe)

Fatsa Belediyespor-Akhisarspor (Fatsa İlçe)

Güneş Holding Çankaya FK-Bursa Yıldırımspor (Osmanlı)

Kadın Futbol Süper Ligi

Ligde tüm maçlar 20 Kasım Pazar günü yapılacak.

A Grubu:

12.00 Hakkarigücü-Wulfz Fatih Karagümrük (Merzan Şehir)

12.00 Fatih Vatanspor-Hatayspor (Fatih Mimar Sinan)

12.00 Altay-ALG Spor (Kemalpaşa)

14.00 Dudullu-Karadeniz Ereğli Belediyespor (Dudullu)

B Grubu:

12.00 Konak Belediyespor-Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET (Bornova İlçe)

12.00 Ataşehir Belediyespor-Bitexen 1207 Antalyaspor (İBB Esatpaşa)

12.00 Bitexen Adana İdmanyurdu-Trabzonspor (Muharrem Gülergin)

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Galatasaray Petrol Ofisi (Amedspor)

12.00 Kireçburnu-Fenerbahçe (Çayırbaşı)

Kaynak: Anadolu Ajansı
banner33
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Fenerbahçe 13 29
2. Galatasaray 13 27
3. Adana Demirspor 13 24
4. Konyaspor 14 24
5. Başakşehir 13 24
6. Kayserispor 14 23
7. Trabzonspor 13 23
8. Beşiktaş 13 22
9. Alanyaspor 14 17
10. Gaziantep FK 13 16
11. Antalyaspor 12 16
12. Giresunspor 13 15
13. Kasımpaşa 13 15
14. Hatayspor 13 14
15. Karagümrük 13 13
16. Ankaragücü 13 13
17. Sivasspor 14 11
18. İstanbulspor 13 8
19. Ümraniye 13 7
Takımlar O P
1. Eyüpspor 15 34
2. Rizespor 14 25
3. Pendikspor 14 25
4. Keçiörengücü 14 25
5. Boluspor 14 25
6. Samsunspor 14 24
7. Bodrumspor 14 22
8. Bandırmaspor 14 21
9. Manisa FK 13 20
10. Sakaryaspor 15 19
11. Altay 14 18
12. Adanaspor 14 17
13. Göztepe 13 17
14. Tuzlaspor 14 16
15. Erzurumspor 14 14
16. Altınordu 13 12
17. Ö.K Yeni Malatya 15 11
18. Gençlerbirliği 14 7
19. Denizlispor 14 6
Takımlar O P
1. Arsenal 14 37
2. M.City 14 32
3. Newcastle 15 30
4. Tottenham 15 29
5. M. United 14 26
6. Liverpool 14 22
7. Brighton 14 21
8. Chelsea 14 21
9. Fulham 15 19
10. Brentford 15 19
11. Crystal Palace 14 19
12. Aston Villa 15 18
13. Leicester City 15 17
14. Bournemouth 15 16
15. Leeds United 14 15
16. West Ham United 15 14
17. Everton 15 14
18. Nottingham Forest 15 13
19. Southampton 15 12
20. Wolves 15 10
Takımlar O P
1. Barcelona 14 37
2. Real Madrid 14 35
3. Real Sociedad 14 26
4. Athletic Bilbao 14 24
5. Atletico Madrid 14 24
6. Real Betis 14 24
7. Osasuna 14 23
8. Rayo Vallecano 14 22
9. Villarreal 14 21
10. Valencia 14 19
11. Mallorca 14 19
12. Real Valladolid 14 17
13. Girona 14 16
14. Almeria 14 16
15. Getafe 14 14
16. Espanyol 14 12
17. Celta Vigo 14 12
18. Sevilla 14 11
19. Cadiz 14 11
20. Elche 14 4