• Haberler
  • Siyaset
  • Pamukkale Üniversite öğrencileri Anıtkabir ve TBMM'yi ziyaret etti

Pamukkale Üniversite öğrencileri Anıtkabir ve TBMM'yi ziyaret etti

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hukuk Fakültesi'nde Parlamento Hukuku dersi alan öğrenciler, Cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri kapsamında Ankara'ya giderek, Anıtkabir ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) ziyareti gerçekleştirdi.

Pamukkale Üniversite öğrencileri Anıtkabir ve TBMM'yi ziyaret etti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hukuk Fakültesi’nde Parlamento Hukuku dersi alan öğrenciler, Cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri kapsamında Ankara’ya giderek, Anıtkabir ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) ziyareti gerçekleştirdi.

PAÜ Hukuk Fakültesi öğrencileri Anıtkabir ziyaretinin ardından TBMM’ye giderek Genel Kurul Toplantısını izlediler. TBMM Başkan Vekili Sırrı Süreyya Önder, TBMM Genel Kurulu adına “Değerli arkadaşlar, Pamukkale Üniversitemizin Hukuk Fakültesi öğrencileri Sayın Hocamız Kahan Onur Arslan’la birlikte bizi ziyarete geldiler. Genel Kurul adına onları selamlıyoruz. Eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz. İnsanca ve hukukun egemen olduğu bir ülke dileğini de ekliyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaret programı TBMM gezisi ve TBMM Kanunlar Kararlar Dairesi Başkanı Ahmet Bozkurt ve TBMM Kanunlar Kararlar Dairesi Başkan Yrd. Bahadır Yeşilırmak tarafından verilen seminer ile sona erdi.

Bakmadan Geçme