Öğretmenlerden oluşan tiyatro topluluğunun gösterisi yoğun ilgi gördü

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen Tiyatro Topluluğu Otogargara oyunuyla yeniden sahne alarak izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Öğretmenlerden oluşan tiyatro topluluğunun gösterisi yoğun ilgi gördü
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen Tiyatro Topluluğu "Otogargara" oyunuyla yeniden sahne alarak izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

2018’den beri AR-GE birimine bağlı Öğretmen Akademisi kapsamında faaliyet gösteren Erzincan Öğretmen Tiyatro Ekibi "Otogargara" oyununu sergiledi. Her iki gösterimde de kalabalık bir izleyici grubu tarafından ilgiyle ve keyifle takip edilen oyun seyircilerden tam not aldı.

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi Erzincan Akademi Projesi kapsamında ve Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Birimi koordinasyonunda faaliyet gösteren "Öğretmen Tiyatro Topluluğu" geleneksel olarak her yılsonunda sergiledikleri tiyatro oyunu dışında yeniden seyircisiyle buluştu.

"Otogargara" adlı tiyatro oyunu ile izleyicileriyle buluşan Öğretmen Tiyatro Topluluğu sergiledikleri oyun ile büyük beğeni topladı. 2 perdeden oluşan ve yaklaşık 65 dakika süren oyun, Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü ve Kültür Sanat Merkezi Tiyatro Salonunda sergilendi.

Bakmadan Geçme