• Haberler
  • Muş
  • Muşlu çocuklar 'Muşvivor' parkurunda kıyasıya yarışarak eğlendi

Muşlu çocuklar 'Muşvivor' parkurunda kıyasıya yarışarak eğlendi

Muş Vali Adil Yazar İlkokulunda okuyan birinci ve üçüncü sınıf öğrencileri, tarihi Murat Köprüsünde öğretmenleri tarafından oluşturulan 'Muşvivor' parkurunda kıyasıya yarışarak eğlenceli vakit geçirdi.

Muşlu çocuklar  'Muşvivor' parkurunda kıyasıya yarışarak eğlendi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Muş Vali Adil Yazar İlkokulunda okuyan birinci ve üçüncü sınıf öğrencileri, tarihi Murat Köprüsünde öğretmenleri tarafından oluşturulan “Muşvivor” parkurunda kıyasıya yarışarak eğlenceli vakit geçirdi.

Muş Merkez Adil Yazar İlkokulu, öğrencileri için unutulmaz bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Tarihi Murat Köprüsünde düzenlenen survivor benzeri parkur yarışları, miniklerin kıyasıya mücadelesine sahne oldu. İlk defa toplu halde bir etkinliğe katılan öğrenciler, hem eğlendi hem de birbirleriyle rekabet etmenin heyecanını yaşadı.

Muş Vali Adil Yazar İlkokulu öğretmenleri Emine Erdoğan ve Barış Erdoğan, tarihi Murat Köprüsünde öğrencilerine yönelik çeşitli etkinlikler düzenledi. Aralarında çuval yarışı, yumurta taşıma yarışmasının olduğu etkinliklerin en dikkat çekeni ise survivoru andıran parkur yarışları oldu. Yaklaşık 60 öğrenci, parkurlarda yarışarak ter döktü, arkadaşları ise slogan atıp alkış tutarak destek verdi.

Parkurlarda yarışan öğrenciler de bu etkinliklerle çok güzel zaman geçirdiklerini belirtti.

Bakmadan Geçme