Muğla'da emekli öğretmenler unutulmadı

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri çerçevesinde Muğla'da emekli öğretmenler kahvaltı programında, bir araya geldi.

Muğla'da emekli öğretmenler unutulmadı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri çerçevesinde Muğla’da emekli öğretmenler kahvaltı programında, bir araya geldi.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı çerçevesinde, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde hafta boyu sürecek etkinlikler başladı. Kutlamalar çerçevesinde emekli öğretmenler için kahvaltı programı düzenlendi. 2023 yılında emekliye ayrılan Menteşe ilçesinde ikamet eden emekli öğretmenler için düzenlenen kahvaltıda İl Müdürü Emre Çay, eğitimin çınarları ile bir araya geldi.

Kahvaltı programında öğretmenlerle bir araya gelerek hasbihal eden İl Müdürü Emre Çay, “Öğretmenlik, meslekten öte bir yaşam tarzıdır. Biliyorum ki sizler emekli olsanız da etrafınıza ışık saçmaya, bilgilerinizle ve deneyimlerinizle etrafınızı aydınlatmaya devam edeceksiniz. Eğitime vermiş olduğunuz hizmetlerden ve emeklerinizden dolayı sizlere şahsım ve kurumum adına şükranlarımı ve saygılarımı sunuyor; sağlıklı, mutlu, huzurlu bir emeklilik yaşamı diliyorum. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun" dedi.

Muğla Olgunlaşma Enstitüsü’nde samimi ve sıcak bir ortamda devam eden Öğretmenler Günü buluşmasında, emekli öğretmenler meslek yaşamlarında unutamadıkları hatıralarından bahsettiler. Program, İl Müdürü Emre Çay’ın emektar öğretmenlere hediye takdimiyle sona erdi.

Muğla Olgunlaşma Enstitüsünün tarihi dokusu ve atmosferinde düzenlenen kahvaltıya İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Seyit Güven Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kömürcü ve 2023 yılında emekliye ayrılan Menteşe ilçesindeki öğretmenler katıldı.

Bakmadan Geçme