Merkezefendi Belediyesi 23. Halk Ekmek'in büfesini açtı
Merkezefendi Belediyesi, vatandaşların hem ekonomik hem de kaliteli sıcak ekmek tüketimine destek olmak amacıyla 23. 'Merkezefendi Halk Ekmek'i büfesini Gümüşçay Mahallesi'nde hizmete açtı.
Merkezefendi Belediyesi, vatandaşların hem ekonomik hem de kaliteli sıcak ekmek tüketimine destek olmak amacıyla 23. ‘Merkezefendi Halk Ekmek’i büfesini Gümüşçay Mahallesi’nde hizmete açtı.
Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Merkezefendi Belediyesi, ilçe genelindeki faaliyetlerine devam ediyor. Belirli periyotlar ile her geçen gün büfe sayısı artan ‘Merkezefendi Halk Ekmek’ ilçe geneline yayılıyor. Gümüşçay Mahallesi’ne kurulan büfe ile ‘Merkezefendi Halk Ekmek’ büfe sayısı 23’e yükseldi. Yeni büfe Gümüşçay Mahallesi 4209 sokakta bulunan park içinde hizmet veriyor. Hane bütçelerine destek olması amaçlanarak kurulan ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Merkezefendi Halk Ekmek büfeleri artık 23 ayrı noktada hizmet veriyor. Merkezefendililerin hem ekonomik hem de kaliteli sıcak ekmek tüketimine katkı sağlayan büfelerde ekmek satışları, sabahın erken saatlerinde başlıyor.
Bakmadan Geçme
![Denizi olmayan Erzincan'da üretilen balıklar Trabzon ve Elâzığ'a sevk ediliyor](https://i.bultentv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/denizi-olmayan-erzincan-da-ure_1722050286_0t8gma.jpg)
![Erzincan'da tuz çalısı Demonstrasyonu sürüyor](https://i.bultentv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/erzincan-da-tuz-calisi-demonst_1722050289_B5alnm.jpg)
![Uluköy çiftçisine bilgilendirme toplantısı yapıldı](https://i.bultentv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/ulukoy-ciftcisine-bilgilendirm_1722050101_1QoVN5.jpg)
![Bingöl Valisi Usta bıçaklı saldırıda yaralanan vatandaşları ziyaret etti](https://i.bultentv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/bingol-valisi-usta-bicakli-sal_1722025623_2OPNlY.jpg)
![Terasa takılan otomobil onlarca metre yükseklikten düşmekten kurtuldu: 7 yaralı](https://i.bultentv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/terasa-takilan-otomobil-onlarc_1722021847_VzKB4e.jpg)
![Belediye-İş Sendikası Iğdır Şube Başkanı Himmet Bozan: 'İkram edilen şekerlemeyi geri çevirmeyen emniyet müdürü nezaketen aldı'](https://i.bultentv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/belediye-is-sendikasi-igdir-su_1722019872_1sUnig.jpg)