Kutadgu Bilig Okumaları İl Paneli düzenlendi

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce yürütülen Oku-Yorum, Yazı-Yorum Projesi kapsamında Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler Lisesi koordinatörlüğünde Kutadgu Bilig Okumaları İl Paneli düzenlendi.

Kutadgu Bilig Okumaları İl Paneli düzenlendi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce yürütülen "Oku-Yorum, Yazı-Yorum" Projesi kapsamında Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler Lisesi koordinatörlüğünde "Kutadgu Bilig Okumaları İl Paneli" düzenlendi.

Fen ve sosyal bilimler liselerinde öğrenim gören öğrencilere yönelik olarak planlanan "Oku-Yorum, Yazı-Yorum" projesi çalışmaları ile öğrencilere akademik başarılarının yanında sosyal, duygusal-duyuşsal becerilerinin geliştirilmesine ve eleştirel okuma becerisine sahip genç yazarların yetiştirilmesine katkı sunmak amaçlandı. Bu doğrultuda yürütülen proje çalışmaları kapsamında Anadolu Üniversitesi Türk Dünyası Bilim, Kültür ve Sanat Merkezinde "Kutadgu Bilig Okumaları İl Paneli" düzenlendi.

Bakmadan Geçme