Kültür Kurumu İlkokulu'ndan büyük başarı

Erzurum Yakutiye Kültür Kurumu İlkokulu 3-A sınıfı öğrencisi Sabiha İrem Erçelik, Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Türkiye Finali'nde Equilibrio kategorisinde 4. oldu.

Kültür Kurumu İlkokulu'ndan büyük başarı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Erzurum Yakutiye Kültür Kurumu İlkokulu 3-A sınıfı öğrencisi Sabiha İrem Erçelik, Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Türkiye Finali’nde Equilibrio kategorisinde 4. oldu.

Yakutiye Kültür Kurumu İlkokulu 3-A sınıfı öğrencisi Sabiha İrem Erçelik, Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu (TAZOF) tarafından bu yıl 6. sı düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Türkiye Finali’nde Equilibrio kategorisinde 4. olarak büyük bir başarıya adını yazdırdı.

Saliha İrem Erçelik, Bu yıl 24-26 Mayıs tarihleri arasında Rize Yenişehir Kapalı Spor Salonunda büyük bir organizasyonla yapılan Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları final turnuvasında farklı şehirlerden katılan 76 rakibini geride bırakarak 4. lüğe adını yazdırdı.

Sınıf öğretmeni Fikriye Bezginoğlu’nun yönlendirmesi ve ailesinin desteği ile birkaç ayda hazırlandığı Equilibrio oyununda büyük bir başarı elde eden Sabiha İrem Erçelik ailesine, öğretmenine ve okuluna büyük bir mutluluk getirdi.

Bakmadan Geçme