Hayallerinin şampiyonasına hazırlanıyor

Elazığ'da yaşayan 22 yaşındaki genç, çocukluk hayalini gerçekleştirmek için, Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası'na hazırlanıyor.

Hayallerinin şampiyonasına hazırlanıyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILIP TÜRKİYE’Yİ TEMSİL ETMEK İSTİYOR

Elazığ’da ikamet eden Hakan Erikçi, hayallerini gerçekleştirmek üzere yaklaşık 7 yıl önce bir karar aldı. Küçük yaşlardan beri istediği vücut geliştirme sporuna yönelen Erikçi, 7 yıldır düzenli olarak spor yapıyor. İlk olarak 29 Eylül'de İstanbul’da yapılacak olan Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası'na katılıp derece elde etmek isteyen Erikçi, daha sonra Dünya Şampiyonası'na katılıp Türkiye'yi temsil etmek istiyor.

“ASIL HEDEFİM MİLLİ SPORCU OLDUKTAN SONRA DÜNYA ŞAMPİYONASI'NA KATILIP ORADA DERECEYE GİRMEK VE ÜLKEMİ GURURLANDIRMAK"

7 yıldır düzenli olarak vücut geliştirme sporuyla uğraştığını belirten Hakan Erikçi, "Bu spora 2014 yıllında başladım. Düzenli olarak bu sporu yapıyorum. Vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum, hayallerim var. Hayallerimi tek tek gerçekleştirmek istiyorum. İlk hedefim 29 Eylül'de Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası atletik fizik gençler kategorisinde yarışacağım, amacım oradan birincilikle dönmek. Çok çalıştım, emek verdim. Başaracağıma inanıyorum. Bu hedefimi gerçekleştirdikten sonra durmayacağım, asıl hedefim milli sporcu olduktan sonra Dünya Şampiyonası'na katılıp orada dereceye girmek ve ülkemi gururlandırmak." dedi.

Bakmadan Geçme