Erzincan'da protokol zirvesi

Erzincan Valisi Mehmet Makas başkanlığında Asayiş Koordinasyon, Kaymakamlar ve İl Müdürleri toplantıları gerçekleştirildi.

Erzincan'da protokol zirvesi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Erzincan 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda, İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı, Kaymakamlar toplantısı ve İl Müdürleri toplantıları gerçekleştirildi. Toplantıya Vali Mehmet Makas öncülük etti.

İL GENELİNDE ALINAN GÜVENLİK TEDBİRLERİ KONUŞULDU

Gerçekleştirilen ilk toplantı İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı oldu. Burada, vatandaşın huzur ve güvenliği için Erzincan genelinde alınan güvenlik tedbirlerine yönelik değerlendirmeler görüşüldü.
İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısına; 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, İl Jandarma Komutanı ve İl Emniyet Müdür yardımcıları katıldı.

İLÇE İHTİYAÇLARI, SORUNLARI, YATIRIMLARI KONUŞULDU

Sonrasında Vali Makas ilçelerin ihtiyaçlarını, sorunlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirmek amacıyla ilçe kaymakamlarını toplantıya davet etti. Vali makas kaymakamlardan ilçelerdeki son durum hakkında bilgiler aldı. 

İL MÜDÜRLERİNDEN PROJELERİN SON DURUMLARI DİNLENDİ

Diğer yandan Erzincan’da yatırımı devam eden ve projesi bulunan il müdürleri ile bir araya gelen Vali Makas, çalışmaların son durumu hakkında ilgili bilgiler aldı.

Bakmadan Geçme