Erzincan'da 'Yerel Dinamikleri Harekete Geçirme Çalıştayı' yapılacak

16-17 Aralık 2023 tarihlerinde Erzincan Valiliği tarafından düzenlenecek olan Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yerel Dinamikleri Harekete Geçirme Çalıştayı ile ilgili hazırlık toplantısı, Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında yapıldı.

Erzincan'da 'Yerel Dinamikleri Harekete Geçirme Çalıştayı' yapılacak
TAKİP ET Google News ile Takip Et

16-17 Aralık 2023 tarihlerinde Erzincan Valiliği tarafından düzenlenecek olan "Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yerel Dinamikleri Harekete Geçirme Çalıştayı" ile ilgili hazırlık toplantısı, Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında yapıldı.

Gerçekleşen toplantıda; Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde düzenlenecek olan, Tarım ve Hayvancılık, Kültür, Turizm ve Doğa Sporları, Sanayi ve Teknoloji, Sağlık, Eğitim, Gençlik ve Aile, Deprem Bilinci başlıklarının ele alınacağı çalıştay ile ilgili yapılan hazırlıklar ve çalışmalar değerlendirildi.

Vali Aydoğdu, çalıştay ile ilgili, "Bu çalıştay ile Erzincan’ın geleceği birlikte tasarlanarak, geleceğe ilişkin stratejiler ve eylem planları oluşturulacak. Çalıştay, yerel ve ulusal paydaşları bir araya getirerek can Erzincan’a gelecek vizyonu oluşturulmasında önemli bir buluşma noktası olacak" dedi.

Bakmadan Geçme