Elazığ'da Özel Sporcular Bowling İl Şampiyonası yapıldı

2023 yılı Dünya Engelliler Günü Kapsamında Özel Sporcular Bowling İl Şampiyonası 23 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilerek sona erdi.

Elazığ'da Özel Sporcular Bowling İl Şampiyonası yapıldı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Özel Sporcular Bowling İl Şampiyonası bir AVM’de bowling salonunda, toplam 2 takım ile gerçekleştirildi. Dünya Engelliler Günü Kapsamında gerçekleştirilen Özel Sporcular Bowling İl Şampiyonasına Hazar Özel Sporcular Kulübü ile Elit Özel Sporcular Kulübü sporcuları katıldı.

Şampiyonada Hazar Özel Sporcular Kulübü ve Elit Özel Sporcular Kulübü sporcuları Hasan Hasanoğlu- Fahrettin Zengin, Elit Özel Sporcular Kulübü Mental Takım sporcuları Yunus Acar-Mehmet Zengin 1’inci oldu.

ÖZEL SPORCULAR BOWLİNG İL ŞAMPİYONASI SPORCULARI;

MENTAL BİREYSEL ERKEKLER;

1) Yunus ACAR

2) Mehmet ZENGİN

DOWN SENDROMLULAR BİREYSEL ERKEKLER;

1) Ali Mushap BAKAR

2) Raşad TALAS

DOWN SENDROMLULAR BİREYSEL KIZ;

1) Feyza BAKAL

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Öncelikle turnuvaya katılan özel sporcularımıza teşekkür ediyoruz. Dünya Engelliler Günü Kapsamında gerçekleştirilen turnuva Güzel bir katılımla gerçekleştirilerek sona erdi. Sporcularımız ayrı ayrı özveriyle, centilmence ve dostane bir şekilde müsabakalarını yaptılar. Müsabakaları il müdürlüğü olarak yakından takip ettik. Turnuvamıza ev sahipliği yapan ELYSİUM AVM bowling salonu görevlilerine, antrenörlerimize ve teknik ekimize teşekkür ediyoruz.” denildi.

Bakmadan Geçme