EBYÜ'de 'İlk Okuma ve Yazma Materyal Sergisi' düzenlendi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ), Eğitim Fakültesi Sınıf Eğitimi öğretmen adayları tarafından, Eğitim Fakültesi öğretim üyelerinden Dr. Öğretim Üyesi Seda Altunbaş Yavuz öncülüğünde 'İlk Okuma ve Yazma Materyal Sergisi' düzenlendi.

EBYÜ'de  'İlk Okuma ve Yazma Materyal Sergisi' düzenlendi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ), Eğitim Fakültesi Sınıf Eğitimi öğretmen adayları tarafından, Eğitim Fakültesi öğretim üyelerinden Dr. Öğretim Üyesi Seda Altunbaş Yavuz öncülüğünde “İlk Okuma ve Yazma Materyal Sergisi” düzenlendi.

EBYÜ Eğitim Fakültesi’nde düzenlenen “İlk Okuma ve Yazma Materyal Sergisi”nin açılışı Rektör Prof. Dr. Akın Levent tarafından yapıldı. Sergiye Rektör yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci ve Prof. Dr. Çağrı Çırak, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mücahit Kağan, dekan yardımcıları, akademisyenler ve üniversite öğrencileri ile sergiye Vali Recep Yazıcıoğlu ilköğretim okulu öğrencileri ve Doğa koleji öğrencileri de katılım sağladı.

Sergideki stantları tek tek ziyaret eden Rektör Levent, yapılan çalışmalar hakkında Altunbaş ve öğrencilerden bildi aldı. Rektör Levent yapılan çalışmaların ayrı ayrı çok kıymetli olduğunu ifade ederek, sergide emeği geçenlere teşekkür etti.

“İlk Okuma ve Yazma Materyal Sergisi” kapsamında öğrencilere yönelik drama etkinlikleri, çek oku etkinlikleri, hece çalışmaları, başta ortada sonda oyunu, masal önlüğü oyunu, kelime oyunu, yapboz oyunları, cümle kurma oyunları, bowling, monopoly oyunları sergilendi.

Bakmadan Geçme