• Haberler
  • Şırnak
  • Bizim Toptan Market 183'üncü mağazasını Şırnak'ta açtı

Bizim Toptan Market 183'üncü mağazasını Şırnak'ta açtı

Türkiye'nin dört bir yanında mağaza ve depo yatırımlarını sürdüren Bizim Toptan, Şırnak'ın Cizre ilçesinde açtığı 183'üncü mağazası ile müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Bizim Toptan Market 183'üncü mağazasını Şırnak'ta açtı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Türkiye’nin dört bir yanında mağaza ve depo yatırımlarını sürdüren Bizim Toptan, Şırnak’ın Cizre ilçesinde açtığı 183’üncü mağazası ile müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Türkiye’nin en büyük organize toptan marketi Bizim Toptan, yeni mağaza ve depo açılışlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında yatırımlarına devam ediyor. Firma, Şırnak’taki ilk mağazasını Cizre’de açtı. Yeni mağazayla birlikte Bizim Toptan’ın ülke çapındaki toplam mağaza sayısı da 183’e yükseldi. Konak Mahallesi Silopi Caddesi’nde 2 bin metrekarelik alanda kurulan marketin açılış töreninde konuşan Yıldız Holding Satış Direktörü Özer Şimdi, selden etkilenen esnaf ve vatandaşlara ’geçmiş olsun’ dileğinde bulundu. Türkiye’nin en büyük toptan ve perakende markası olarak ülkenin 72. vilayetinde 183. mağazanın açılışını gerçekleştirdiklerini söyleyen Özer Şimdi, "Bölge ticaretine ve istihdamına önemli katkılar sağlıyoruz. Umuyoruz ki Cizre mağazamızda bu işleri daha başarılı bir şekilde yapmaya devam edeceğiz. Şırnak ve Cizre, her daim tarihte medeniyetlere ev sahipliği yapmış, çok köklü bir kültürden gelen, geleceğe hazırlanan güzide bir ilimiz ve ilçemiz. Bölgenin güçlenmesine, ticaretin istihdamına Bizim Toptan olarak katkı sunmaya devam edeceğiz. Yaklaşık 2 bin metrekarelik alanda açılışını yapacağımız mağazamızda 8 bin çeşit ürün satıyor olacağız. Sizleri mağazamızda ağırlamaktan her zaman onur duyacağız. Mağazamızda bireysel müşterilerimize satış yaparken aynı zamanda dijital deneyimle de Cizre’yi tanıştıracağız. Evlerinizden, ofislerinizden zaman kaybetmeden ’tıkla gel al’ uygulamasını kullanarak sipariş girip, burada anında ürün almanın zevkini yaşayacaksınız. Sizleri de mutlaka bu deneyimi yaşamaya davet ediyorum. Otel, restoran müşterilerimize hem burada hem de araçlarımızla sevkiyat yaparak, ürün götürmeye devam edeceğiz" dedi.

"Yatırımlarımızla ticareti güçlendiriyor, ülkemiz için katma değer üretiyoruz"

Bizim Toptan üst yöneticisi Hüseyin Balcı da asıl işlerinin toptan mağazacılıkla beraber mağaza dışında şu anda yaklaşık 2 bin 800 şube ile seç marketçilik işleri olduğunu ve bunların tamamının bayiler tarafından yönetildiğini belirtti. Balcı, "Biz esnafın, bakkalın, marketimizin kendi dükkanında kendi ticaretine devam edebilmesi için ve ulusal marketlerle rekabet edebilsin diye hem onlara ürün tedarikinde hem de ürünün devamında hizmet vermeye çalışıyoruz. 72 vilayetimizde marketlerimiz var. 9 vilayetimiz kaldı, inşallah onları da zaman içerisinde açacağız. Biz gittiğimiz yere rekabet getiririz. Toptan fiyatına perakende alışveriş yapmak güzel bir avantaj. Bölge insanımız da toptan alışveriş yapmayı seviyor. Bölge insanı için ciddi bir rekabet unsuru olacağız" diye konuştu.

Konuşmaların ardından İlçe Müftüsü Süleyman Baran’ın dua okumasıyla mağazanın açılış kurdelesi kesildi.

Bakmadan Geçme