Armağan Çağlayan: 'Kitle tespit edildi, yüksek ihtimalle kanserli'

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, yaptığı sağlık taramasında akciğerinde bir kitle tespit edildiğini ve büyük ihtimalle kanser olduğunu duyurdu.

Armağan Çağlayan: 'Kitle tespit edildi, yüksek ihtimalle kanserli'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kasım ayındaki programlarını iptal ettiğini belirten Çağlayan,  önümüzdeki hafta tedaviye başlayacağını açıkladı. Armağan Çağlayan, Instagram paylaşımında "Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı." dedi.

Çağlayan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.

Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı.

Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle…

Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese tek tek yanıt veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim……"

Bakmadan Geçme