Ağrı'da ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı düzenlendi

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek başkanlığında, ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı yapıldı.

Ağrı'da ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı düzenlendi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek başkanlığında, ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı yapıldı.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Eğitim Müfettişleri Başkanı İbrahim Gökalp, Milli Eğitim Müdür yardımcıları Neriman Karakoç ve Edip Erdoğan, ilçe milli eğitim müdürleri ve şube müdürleri katıldı.

Toplantının açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, eğitimcilerin çok büyük ve güçlü bir aile olduğunu belirterek, çocukların umutlu ve mutlu yetiştirilmesinin ülkenin geleceği için çok önemli olduğunu vurguladı. Kökrek, “İşimiz de gücümüz de heyecanla gözlerimizin içine bakan masum evlatlarımızın gözlerindeki ışıltı, yüreklerindeki merhamet ve zihinlerindeki aydınlık olabilmektir” dedi.

Toplantıda Ölçme ve Değerlendirme Merkezi Müdürü Serap Karakuş tarafından MEB Ölçme ve Değerlendirme Yönetmeliği ve ortak yazılı sınavları hakkında bilgilendirme yapıldı. İl genelinde yapılacak ortak yazılı sınavların tarihleri belirlendi. Ayrıca toplantıda inceleme-soruşturma, rehberlik denetimi, devam eden inşaat ve onarımlar, doğalgaz dönüşümleri, öğrenci nakilleri, DYK kursları, din öğretimi iş ve işlemleri, özel eğitim sınıflarının açılması, taşımalı eğitim, mesleki eğitim ve hayat boyu çalışmalar gibi konular ele alındı. Toplantı dilek ve temenniler ile sona erdi.

Bakmadan Geçme